Проектування

Проектування – процес визначення архітектурних, конструктивних, інженерних та інших технічних параметрів майбутнього об’єкта будівництва, результатом якого є Проект.

Проект – сукупність властивостей і характеристик майбутнього об’єкта будівництва, викладених у зручній для фактичної реалізації формі (текстові документи, креслення, схеми, діаграми, графіки, таблиці тощо).

За цільовими ознаками об’єктів будівництва виділяють наступні види проектування:

1.1. Цивілне проектування – процес визначення параметрів майбутніх об’єктів будівництва, які будуть використовуватися (експлуатуватися) безпосередньо громадянами світової спільноти для задоволення своїх естетичних, духовних, фізичних, матеріальних та інших благ.

У цивільному проектуванні можна виділити деякі напрямки (типи) об’єктів будівництва:

– проектування житлових будинків односімейного типу (котеджі, садові будинки, вілли і т.і.);

– проектування житлових будинків сблокованого типу (таунхауси, дуплекси і т.і.)

– проектування житлових будинків багатоквартирного типу (малоповерхові та багатоповерхові житлові будинки);

– проектування громадських будівель і споруд (магазини, офісні будівлі, торгові будівлі і споруди, офісно-торгові центри, культові будівлі, торгово-розважальні будівлі, кінотеатри, театри, будинки дитячої творчості та фізичної підготовки і спорту молоді, будівлі басейнів, будинки культури і побуту та ін.)

1.2. Промислове проектування – процес визначення параметрів майбутніх об’єктів будівництва, які будуть використовуватися (експлуатуватися) юридичними і фізичними особами (в тому числі для задоволення своїх матеріальних благ) результатом діяльності яких є: розвиток народного господарства країни і збільшення економічного потенціалу як на внутрішньому так і на зовнішньому ринках; створення нових робочих місць, тим самим зниження частки безробіття; і т.д.

У промисловому проектуванні можна виділити деякі напрямки (типи) об’єктів будівництва:

– проектування виробничих будівель та споруд;

– проектування складських будівель та споруд;

– проектування адміністративно-побутових будівель;

– проектування допоміжних виробничих будівель;

1.3. Споруди інженерної підготовки. Споруди, необхідні для задоволення архітектурних завдань щодо раціонального і максимально ефективного використання земельної ділянки зі складним рельєфом.

У проектуванні споруд інженерної підготовки території можна виділити деякі напрямки (типи) об’єктів будівництва:

– проектування підпірних та утримуючих стін;

– проектування шпунтів;

1.4. Дизайн інтер’єрів

Дизайн інтер’єру (інтер’єрний дизайн) – сегмент дизайну, спрямований на інтер’єр приміщень з метою забезпечити зручність, практичність і естетично приємну взаємодію навколишнього середовища з людьми. Інтер’єрний дизайн поєднує в собі мистецькі риси, впроваджені в цивільний і промисловий дизайн. Завдання дизайну – виконати оптимізацію праці в приміщенні, поліпшити навігацію у великих і дрібних приміщеннях згідно з вимогами Замовника. Дизайн керує всім процесом оформлення інтер’єру, починаючи з планування приміщення, освітлення, влаштування інженерних систем, акустики; оздоблення стін; і закінчуючи розміщенням меблів і установкою навігаційних знаків.

Дзвоніть, пишіть. будемо раді співробітництву – Контакти